100% Güvenli Alışveriş
0850 333 18 23
info@elektroshop.com.tr
Sipariş Takibi
ElektroShop Blog
operator panel
endustriyel pc
Yukarı Çık
  1. Endüstriyel Ethernet
  2. Yönetilen Endüstriyel Ethernet Switch
  3. Fast Ethernet-RSP25-11003Z6ZTTCCV9HHE2A03.0
Fast Ethernet-RSP25-11003Z6ZTTCCV9HHE2A03.0

Fast Ethernet-RSP25-11003Z6ZTTCCV9HHE2A03.0

5 5 5945
Ürün Kodu:

RSP25-11003Z6ZTTCCV9HHE2A03.0

Markası:

Hirschmann

Dışarı Aktar :

PDF

Fast Ethernet

5% İndirimli 11.238,28 TL
10.703,12 TL 1.685,85 EURO
KDV dahil degildir.
Sepete Ekle Toplu siparişlerinizde
özel fiyat isteyebilirsiniz.
Teklif İste
Whatsapp'tan bize hemen yazın.Whatsapp

Fast Ethernet-RSP25-11003Z6ZTTCCV9HHE2A03.0 Açıklaması

Ürün Spesifikasyonları

Tanıtım

Yönetilebilen Endüstriyel Switchler DIN Rail, fansız tasarım.gelişmiş yedeklilik (HSR)

Port çeşidi ve miktarı

Toplam Fast Ethernet 11 Port (100 Mbit): 4 x SFP yuvası, 4x TP / RJ45; Uplink Portlar: 3 x SFP yuvası FE (100 Mbit)

Tür

RSP25-11003Z6ZTTCCV9HHE2A03.0.

Sipariş No.

RSP25-11003Z6ZTTCCV9HHE2A03.0.

Diğer Arabirimler

Güç kaynağı / sinyal iletişim

2 x plug-in terminal bloğu 2-kutuplu, 1 x plug-in terminal bloğu 2-kutuplu

V.24 arayüzü

1 x RJ11 soket

SD kart yuvası

Oto konfigürasyon adaptör ACA31 bağlamak için 1 x SD kart yuvası

Network boyutu- kablo uzunluğu

Çift Bükümlü (TP)

0 m ... 100 m

Multimode fiber (MM) 50/125 µm

SFP SFP LWL-Modül M-Fast SFP-xx

Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm

SFP SFP LWL-Modül M-Fast SFP-xx

Single mode fiber (SM) 9/125 µm

SFP SFP LWL-Modül M-Fast SFP-xx

Single mode fiber (LH) 9/125 µm (uzun menzilli telsiz)

SFP SFP LWL-Modül M-Fast SFP-xx

Network boyutu- kademelendirebilirlik

Hat - / yıldız topolojisi

Herhangi biri

Enerji İhtiyaçları

Çalışma gerilimi

2 x 24/36/48 VDC (18-60 VDC)

Yazılım

Yönetim

Seri arayüz V.24 web arayüzü, Telnet, SSHv2, HTTP, HTTPS, TFTP, SCP, SFTP, SNMP v1 / v2 / v3, LLDP-MED, SSH istemci

Teşhis

LED, kalıcı ,sistem  günlüğü, sinyal iletişim, aygıt durumu göstergesi, port yansıtma N: 1, RMON (1,2,3,9), TCPDump, LLDP, SFP yönetimi (sıcaklık, optik giriş ve çıkış gücü), yapılandırma onay iletişim, sistem bilgileri, soğuk başlangıç öz testleri, Yönetim Adres Çatışma algılama, Bakır kablo, yapılandırma tasarrufu ve değişen dubleks uyumsuzluk tespiti, Port İzleme.

Yapılandırma

Komut satırı arayüzü (CLI) otomatik konfigürasyonu, DHCP seçeneği 82,VLAN port başına bir DHCP sunucusu, HiDiscovery, Oto konfigürasyon adaptör ACA31 (SD kart), Otomatik yapılandırma geri alma (rulo-geri), metin tabanlı yapılandırma dosyası, CLI komut dosyası ile, WEB tabanlı yönetim, tam özellikli MIB desteği, BOOTP / DHCP istemcisi Telnet

Güvenlik

Geliştirilmiş şifreleme (> 56 Bit kadar 256Bit DES) Yönetim erişimi; MAC tabanlı port güvenliği, kimlik doğrulama (IEEE802.1x), Radius istemci, RADIUS VLAN ve ilke atama, Multi İstemci Kimlik Doğrulaması, MAC kimlik doğrulama bypass, Ziyaretçi / kimliği doğrulanmamış VLAN, Kısıtlı yönetim erişimi, Yerel kullanıcı hesapları, farklı ayrıcalık düzeyleri, RADIUS aracılığıyla yönetim kimlik hesap kilitleme, yapılandırılabilir parola ilkesi, hesap kilitleme, denetim izi, yapılandırılabilir giriş girişimleri, HTTPS sertifika yönetimi, CLI / SNMP kaydı, DoS önleme (örneğin TCP SYN ve FIN, UPD kaynak = hedef portu, TCP parçası), Bütünleşik kimlik doğrulama sunucusu (IAS) ACL: VLAN ve Ingress VLAN tabanlı, MAC tabanlı ACL, Ingress MAC tabanlı ACL, IPv4 tabanlı ACL, Ingress IPv4 tabanlı ACL, Zaman tabanlı ACL ACL akışı tabanlı sınırlama, DHCP gözetleme, Dinamik ARP denetlenmesine, DoS (Denial of Service) önleme : Smurf Saldırısı, Kaynak / Hedef MAC kontrolü

Yedeklilik fonksiyonları

HSR (Yüksek Erişilebilirlik Kesintisiz Ring(0 ms));HSR varsayılan

Filtre

QoS (8 sınıfları), CoS kuyruk yönetimi, arayüz güven modu, TOS / DSCP önceliklendirme, port önceliği (IEEE802.1D / p), VLAN (IEEE802.1Q), Ses VLAN, Protokol tabanlı VLAN, MAC tabanlı VLAN, IP alt ağ tabanlı VLAN, IGMP, statik tek noktaya / çok noktaya adres girişleri, hızlı yaşlanma, GVRP (Çoklu VLAN Kayıt Protokolü), nolu MMRP (Çoklu MAC Kayıt Protokolü) / VLAN başına Sorgulayıcı (v1 / v2 / v3), bilinmeyen noktaya yayın filtreleme, bağımsız VLAN öğrenme gözetleme, MRP (Çoklu Kayıt Protokolü), IP Sızdırmazlık DiffServ sınıflandırma

Endüstriyel Profiller

IEC61850 protokolü (MMS Sunucu, Switch Modeli)

Zaman senkronizasyonu

PTPv2 TC İki aşamalı, SNTP sunucu ve istemci, Tampon RTC

Akış kontrolü

Akış kontrolü (IEEE802.3x), ağ çıkış arayüzü şekillendirme, ağ girişi koruması, Kuyruk Şekillendirme / maksimum. kuyruk Bant Genişliği

Diğer hususlar

Port gücü aşağı, kablo geçişi, VLAN farkında modu, yönetime erişim, çift görüntü desteği VLAN ile sınırlıdır.

Çevre koşulları

Çalışma sıcaklığı

-40 C ... 70 C

Not

IEC 60068-2-2 Kuru Isı Testi +85 C 16 Saat

Depolama/transfer sıcaklığı

-40 C ... 85 C

Bağıl nem (yoğunlaşmayan)

10 % ... 95 %

Mekanik yapı

Boyutlar (en x yükseklik x boy)

98 mm x 164 mm x 120 mm

Montaj

Raya Monte

Ağırlık

1500 g

Koruma sınıfı

IP30

Mekanik kararlılık

IEC 60068-2-27 darbe

15 g, 11 ms süreklilik, 18 darbeler

IEC 60068-2-6 titreşim

1 mm, 2 Hz - 13,2 Hz, 90 min.; 0,7g, 13,2 Hz - 100 Hz, 90 min.; 3,5 mm, 3 Hz - 9 Hz, 10 cycles, 1 octave/min.; 1g, 9 Hz - 150 Hz, 10 Zyklen, 1 octave/min

EMC karışma dayanıklılığı

EN 61000-4-2 elektrostatik boşalma (ESD)

8 kV kontak boşalma, 15 kV hava tahliyesi

EN 61000-4-3 elektromanyetik alan

35 V/m (80-2700 MHz); 1 kHz, 80% AM

EN 61000-4-4 hızlı geçici dalgalar(patlama)

4 kV enerji hattı, 4 kV veri hattı

EN 61000-4-5 darbe gerilimi

Elektrik hattı: 2 kV (hat/topraklama), 1 kV (hat/hat), 1 kV veri hattı, IEEE1613: elektrik hattı 5 kV (hat/topraklama)

EN 61000-4-6 iletimle bağdaşıklık

3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz)

EN 61000-4-16 Şebeke frekanslı gerilim

30 V, 50 Hz sürekli; 300 V, 50 Hz 1 s

EMC çıkarılmış bağdaşıklık

FCC CFR47 Bölüm 15

FCC 47 CFR Bölüm 15 Sınıf A

EN 55022

EN 55022 Sınıf A

Onaylar

Demiryolu norm

EN50121-4

Şube

IEC 61850-3, IEEE 1613

Taşımacılık

NEMA TS2 (kadar)

Teslimat ve aksesuar kapsamı

Teslimat kapsamı

Cihaz, terminal bloğu, kullanım kılavuzu

Fast Ethernet-RSP25-11003Z6ZTTCCV9HHE2A03.0 Teknik Özellikleri

Garanti ve İade Koşulları

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte elektroshop.com.tr’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 3 iş günü içersinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız pikosis tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.
Sepetinize eklendi.