100% Güvenli Alışveriş
0850 333 18 23
info@elektroshop.com.tr
Sipariş Takibi
ElektroShop Blog
operator panel
endustriyel pc
Yukarı Çık
  1. Endüstriyel Ethernet
  2. Yönetilmeyen Endüstriyel Ethernet Switch
  3. SPIDER II 16TX EEC Endüstriyel Ethernet Switch
SPIDER II 16TX EEC Endüstriyel Ethernet Switch

SPIDER II 16TX EEC Endüstriyel Ethernet Switch

5 5 5945
Ürün Kodu:

SPIDER II 16TX EEC

Markası:

Hirschmann

Dışarı Aktar :

PDF

5% İndirimli 2.676,65 TL
2.549,19 TL 440,43 USD
KDV dahil degildir.
Sepete Ekle Toplu siparişlerinizde
özel fiyat isteyebilirsiniz.
Teklif İste
Whatsapp'tan bize hemen yazın.Whatsapp

SPIDER II 16TX EEC Endüstriyel Ethernet Switch Açıklaması

Ürün Tanıtımı

Tanıtım

Giriş Seviyesi Endüstriyel  ETHERNET Rail Switch, anahtarlama modunu depolama ve iletme, Ethernet and Fast-Ethernet (10/100 Mbit/s)

Port çeşidi ve miktarı

16 x 10/100BASE-TX, TP kablo, RJ45 soketler, otomatik geçiş, otomatik devretme , otomatik kutupsallık

Tür

SPIDER II 16TX EEC

Sipariş No.

942 120 - 001

Diğer Arabirimler

Güç kaynağı/sinyal kontağı 1 takılabilir terminal bloğu, 5-pin, sinyal kontağı tok

 

Network boyutu- kablo uzunluğu

Çift Bükümlü (TP)

0 - 100 m

Multimode fiber (MM) 50/125 µm

n/a

Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm

n/a

Single mode fiber (SM) 9/125 µm

n/a

Single mode fiber (LH) 9/125 µm (long haul transceiver)

n/a

Network boyutu- kademelendirelebilirlik

Hat  - / yıldız topolojisi

Herhangi biri

Enerji ihtiyacları

Çalışma gerilimi

18 - 32 V DC redundant

24 V DC  de Akım tüketimi

0.41 A

Güç tüketimi

9.8 W

Servis

Sistem kontrolü

LEDler(güç, link durumu, veri, veri hızı)

Fazlalık

Fazlalık fonksiyonları

n/a

Çevre Koşulları

Çalışma sıcaklığı

-40°C to +70°C

Depolama/transfer sıcaklığı

-45°C to +85°C

Bağıl nem (yoğunlaşmayan)

5% to 95%

MTBF

326,298 h (Telcordia)

Mekanik yapı

Boyutlar (en x yükseklik x boy)

66 mm x 138 mm x 111 mm

Montaj

DIN Rail 138 mm

Ağırlık

730 g

Koruma Sııfı

IP30

Mekanik Kararlılık

IEC 60068-2-27 darbe

15 g, 11 ms süreklilik, 18 darbe

IEC 60068-2-6 titreşim

3,5 mm, 3 Hz - 9 Hz, 10 cycles, 1 octave/min.; 1g, 9 Hz - 150 Hz, 10 cycles, 1 octave/min.

EMC karışma dayanıklılığı

EN 61000-4-2 elektrostatik boşalma(ESD)

4 kV kontak boşalma, 8Kv hava tahliyesi

EN 61000-4-3 elektromanyatik alan

10 V/m (80 - 1000 MHz)

EN 61000-4-4 hızlı geçişi dalgalar(patmama)

2 kV enerji hattı, 4 kV veri hattı

EN 61000-4-5 darbe gerilimi

Elektrik hattı: 2 kV (hat/topraklama), 1 kV (hat/hat), 1 kV veri hattı

EN 61000-4-6 iletimle bağdaşıklık

10 V (150 kHz - 80 kHz)

EMC çıkarılmış bağdaşıklık

FCC CFR47 Bölüm 15

FCC CFR47 Bölüm 15 Sınıf A

EN 55022

EN 55022 Sınıf A

Onaylar

Endüstriyel kontrol ekipmanı güvenliği

cUL 60950-1, cUL 508

Tehlikeli yerler

ISA 12.12.01 Class 1 Div. 2; ATEX, Zone 2 (pending)

Teslimat kapsamı ve yedek parçalar

Teslimat kapsamı

cihaz, terminal bloğu, kullanım kılavuzu

Ayrı olarak sipariş edilen yedek parçalar

Rail power supply RPS 30, RPS 80 EEC or RPS 120 EEC

SPIDER II 16TX EEC Endüstriyel Ethernet Switch Teknik Özellikleri

Garanti ve İade Koşulları

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte elektroshop.com.tr’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 3 iş günü içersinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız pikosis tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.
Sepetinize eklendi.