100% Güvenli Alışveriş
0850 333 18 23
info@elektroshop.com.tr
Sipariş Takibi
ElektroShop Blog
Fiyat Listeleri
Markalar
İletişim
operator panel
endustriyel pc
Yukarı Çık
  1. Endüstriyel Ethernet
  2. Fiber Çeviriciler
  3. M-SFP-SX/LC EEC
M-SFP-SX/LC EEC

M-SFP-SX/LC EEC

M-SFP-SX/LC EEC
M-SFP-SX/LC EEC 5 5 5945
Ürün Kodu:

M-SFP-SX/LC EEC

Stok:

Sorunuz

Markası:

Hirschmann

Dışarı Aktar :

PDF

M-SFP-SX/LC EEC

%30 İndirimli 4.222,67 TL
3.411,53 TL

+ KDV

95,00 EURO
Daha fazla iskonto için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sepete Ekle Toplu siparişlerinizde
özel fiyat isteyebilirsiniz.
Teklif İste
Whatsapp'tan bize hemen yazın.Whatsapp

M-SFP-SX/LC EEC Açıklaması

Tanıtım

SFP Fiber Optik Gigabit Ethernet Transceiver, genişletilmiş sıcaklık aralığı.

Port çeşidi ve miktarı

1 x 1000BASE-SX LC konektörü

Tür

M-SFP-SX/LC EEC

Sipariş No.

943 896-001

Network boyutu-kablo uzunluğu

Multimode fiber (MM) 50/125 µm

0 - 550 m 
0 - 7,5 dB linki 850 nm
A = 3 dB/km, 3 dB reserve, B = 400 MHz x km

Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm

0 - 275 m 
0 - 7,5 dB linki 850 nm
A = 3,2 dB/km, 3 dB reserve, B = 200 MHz x km

Enerji İhtiyaçları

Çalışma gerilimi

Switch üzerinden güç kaynağı

Güç tüketimi

1 W

Servis

Teşhis

Optik giriş ve çıkış gücü, transceiver sıcaklığı

Çevre koşulları

Çalışma sıcaklığı

-40 C to +85 C

Depolama/transfer sıcaklığı

-40 C to +85 C

Bağıl nem (yoğunlaşmayan)

10% to 95%

Mekanik yapı

Boyutlar (en x yükseklik x boy)

20 mm x 18 mm x 50 mm

Montaj

SFP yuvası

Ağırlık

40 g

Koruma sınıfı

IP 20

Mekanik kararlılık

IEC 60068-2-27 darbe

15 g, 11 ms süreklilik, 18 darbeler

IEC 60068-2-6 titreşim

1 mm, 2 Hz - 13,2 Hz, 90 min.; 0,7g, 13,2 Hz - 100 Hz, 90 min.; 3,5 mm, 3 Hz - 9 Hz, 10 cycles, 1 octave/min.; 1g, 9 Hz - 150 Hz, 10 Zyklen, 1 octave/min

EMC karışma dayanıklılığı

EN 61000-4-2 elektrostatik boşalma (ESD)

6 kV kontak boşalma, 8 kV hava tahliyesi

EN 61000-4-3 elektromanyetik alan

10 V/m (80 - 1000 MHz)

EN 61000-4-4 hızlı geçici dalgalar(patlama)

2 kV enerji hattı, 1 kV veri hattı

EN 61000-4-5 darbe gerilimi

Elektrik hattı: 2 kV (hat/topraklama), 1 kV (hat/hat), 1kV veri hattı

EN 61000-4-6 iletimle bağdaşıklık

3 V (10 kHz - 150 kHz), 10 V (150 kHz - 80 MHz)

EMC çıkarılmış bağdaşıklık

FCC CFR47 Bölüm 15

FCC CFR47 Bölüm 15 Sınıf A

EN 55022

EN 55022 Sınıf A

Onaylar

Bilgi teknolojisi donanımlarının güvenliği

cUL 60950-1

Gemi yapımı

Germanischer Lloyd, ABS, BV, DNV, LR, KR, RINA

Teslimat kapsamı ve aksesuar parçaları

Teslimat kapsamı

SFP modül

M-SFP-SX/LC EEC Teknik Özellikleri

Alternatif Ürünler

M-SFP-SX/LC EEC adlı ürüne alternatif olarak aşağıdakileride inceleyebilirsiniz.

ARD-DX16PE

ARD-DX16PE

1.874,00 TL1.784,77 TL
Sfp-Fast-Sm/Lc EEC

Sfp-Fast-Sm/Lc EEC

5.205,69 TLFiyat Sorunuz!
M-SFP-SX/LC EEC

M-SFP-SX/LC EEC

3.410,62 TL3.248,21 TL

Garanti ve İade Koşulları

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte elektroshop.com.tr’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 3 iş günü içersinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız elektroshop tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.
Sepetinize eklendi.